Our Team

Księgowa

Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Księgowa
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/20/1809
OBOWIĄZKI:

Księgowanie dokumentów, uzupełnianie akt osobowych pracowników, obsługa dokumentów ZUS,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: księgowość z elementami obsługi kadrowo-płacowej
Uprawnienia: samodzielna ksiegowa

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : obsługa programu płatnik [Umiejętność 1] : znajomość programu Wf-kaper

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie