Our Team

Młodszy Specjalista ds. Finansowych

Praca: Młodszy Specjalista ds. Finansowych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Częstochowa
Obowiązki:
  • Analizy i raporty finansowe,
  • Udział w budżetowaniu i prognozach,
  • Kontrola rozliczeń finansowo-księgowych,
  • Optymalizacja procesów (IT),
  • Koordynacja z firmami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • 1 rok doświadczenia (finanse/księgowość/controlling),
  • Komunikatywność, kultura pracy,
  • Motywacja, chęć rozwoju,
  • Biegłość w narzędziach biurowych i IT (Google workspace, asana, MS Office, CRM).
Oferujemy:
  • Praca w dynamicznej firmie deweloperskiej,
  • Perspektywy zawodowego postępu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Laptop, telefon służbowy,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Umowa o pracę/B2B.