Our Team

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Praca: Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

HURTOWNIA INSTALACYJNO-SANITARNO-GRZEWCZA

RESPOL EXPORT-IMPORT Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Targówek
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • mile widziana znajomość programu ENOVA
  • praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • praktyczna znajomość MS Excel
  • samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność
Zakres podstawowych obowiązków:
  • prowadzenie akt osobowych: weryfikacja, aktualizacja, archiwizacja
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności
  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP
  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS
  • udział w naliczaniu list płac
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka zdrowotna, karty MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
Co oferujemy?
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta multisport
  • Smaczna kawa
W przesyłanym CV i liście motywacyjnym prosimy o zamieszczenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RESPOL Export-Import sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Administrator), na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji, do których moje CV zostanie uznane za adekwatne przez Administratora”.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę pisząc na adres rodo@respol.pl

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach znajdziesz TUTAJ.

  • Lokalizacja:

    Radom

    CRL Sp. z o.o.

    Specjalista ds. Kadr i Płac

    Zakres obowiązków:Przygotowywanie dokumentacji związanej z zawarciem i rozwiązaniem umów o pracę oraz przebiegiem zatrudnienia i umów...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

    Warszawa

    PKO Bank Polski

    Specjalista ds. obsługi kadrowo-płacowej

    na czas określony.

    Warszawa

    Związek Rzemiosła Polskiego

    Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowych (m.in. zawieranie umów o pracę, umów zlecenie, prowadzenie akt osobowych);Ewidencja i rozliczanie czasu pracy,...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

    Nakło Śląskie

    ManpowerGroup

    Specjalista ds. kadr i płac

    Zadania:Sporządzanie list płacPrzygotowywanie zestawień płatności ZUS, PIT-4R/PIT-8AR, WARTA, PFRONProwadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,...