Our Team

Pracownik Działu Finansowo-Księgowego

Praca: Pracownik Działu Finansowo-Księgowego

Ogłoszenie numer: 5319956, z dnia 2021-08-26

MAMY CIEKAWĄ PROPOZYCJĘ PRACY !!

Firma STARION WROCŁAW Sp. z o. o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, produkuje gotowe produkty oraz części do RTV i AGD (telewizory, lodówki, pralki). W związku z rozwojem firmy prowadzimy nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • księgowanie dokumentów faktur VAT zakupu i sprzedaży;
  • kontrola merytoryczna dokumentów
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;
  • monitorowanie należności i nadzorowanie płatności;
  • wyjaśnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami;
  • wprowadzanie dokumentów do programów księgowych;
  • kontrola gospodarki magazynowej;
  • bieżące wsparcie działu księgowego w realizacji jego zadań;

Wymagania

  • wykształcenie min, średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana praktyczna znajomość obsługi programu CDN XL,ERP
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników;
  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy;
  • kartę Multisport;
  • pracę na pełny etat na umowę o pracę.