Our Team

Referent ds kadr i płac - stażysta

Praca: Referent ds kadr i płac - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0199
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie min. średnie.Komunikatywność, dokładność
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Warszawa

    Instytut Fizyki PAN

    Referent ds. rozliczeń projektów badawczych

    Wymiar czasu pracy:1/1 EtatZakres zadań realizowanych na zajmowanym stanowisku:rozliczenia finansowe wybranych projektów naukowo-badawczych, weryfikacja...

    Szczegóły

    Dodane: wczoraj

    Żywiec

    Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

    Referent do spraw księgowości

    Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

    Szczegóły

    Dodane: 2021-03-03

    Pabianice

    Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

    Referent ds. księgowości

    formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych , księgowanie dokumentów zgodnie z programem stażu /NABÓR STAŻ po 29 r. ż. RPO VI/Wymagania...

    Dzierżoniów

    Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

    Referent ds. księgowości/administracji

    referent ds. księgowości/administracjiWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: obsługa komputera