Our Team

Referent / Specjalista ds. fakturowania

Praca: Referent / Specjalista ds. fakturowania

KOIMEX SA – stabilnie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna specjalizująca się w przewozach międzynarodowych zorganizuje Twoją ścieżkę rozwoju kariery zawodowej. Masz doświadczenie w transporcie ? Chcesz je zdobyć ? W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Świebodzin, Kozia 3
Twój zakres obowiązków
  • dbałość o poprawność dokumentacji, obsługa platform klientów, wystawianie na jej podstawie faktur VAT, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przyjętymi zasadami
  • bieżąca współpraca z klientem – informowanie o statusie zobowiązań, udzielanie wyjaśnień dotyczących fakturowanych usług,
  • procedowanie wewnętrznych dokumentów
  • codzienna współpraca z innymi działami wspierającymi i operacyjnymi.
Nasze wymagania
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • organizacja czasu pracy, dokładność i umiejętność planowania zadań
  • pakiet Microsoft Office (szczególnie Excel).
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z programem Streamsoft
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego lub ukraińskiego
To oferujemy
  • umowę o pracę
  • system premiowy
  • kartę multisport / ubezpieczenie grupowe
  • zwrot kosztów dojazdów do miejsca pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.