Our Team

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

W związku z rozbudową Działu Księgowości,

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.,

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje codzienne obowiązki:
  • Dokumenty, faktury, rachunki, dowody wewnętrzne - księgowanie
  • Dokumenty księgowe a względy formalno-rachunkowe –ewidencja, weryfikacja, nadzór
  • Uzgadnianie rozrachunków publiczno-prawnych – księgowanie, rozliczanie
  • Rozrachunki z Pracownikami w tym zaliczki, delegacje – księgowanie, rozliczanie, nadzór
  • Sprawozdania dla GUS – sporządzanie, dystrybucja, monitoring
  • Poprawny obieg i przechowywanie dokumentów księgowych – realizacja, nadzór
  • Zapisy na kontach księgowych – realizacja, analiza, weryfikacja
  • Proces zamykania miesiąca, kwartału i roku - realizacja
  • Raporty, analizy na potrzeby wewnętrzne Spółki, dokumentacja do sprawozdań finansowych – sporządzanie, monitoring, realizacja
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi
Nasze wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości;
  • znajomość przepisów CIT, VAT oraz ustawy o rachunkowości
  • Pełna księgowość zgodnie z MSR i Ustawą o Rachunkowości
  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów
  • Znajomość ewidencji środków trwałych
  • Znajomość rozliczania leasingu
  • Umiejętność aktywnego podejmowania zadań oraz pracy w zespole;
  • Efektywna organizacja czasu pracy, rzetelność, zaangażowanie, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność
  • Znajomość programu Symfonia
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności aplikacji Excel
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i pracę w ciekawej i nowoczesnej branży
  • Stały dostęp do wiedzy, możliwość konsultacji, mentoring Głównej Księgowej
  • Rozwój kariery, udział w szkoleniach, awanse
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Uczciwe wynagrodzenie, PPK
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • Dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Doskonałą atmosferę pracy w zgranym i otwartym Zespole
  • Sportowy relaks w gronie enigmowej drużyny siatkarskiej, gra w padla, sekcja gier planszowych
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: