Our Team

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Praca: Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Ogłoszenie numer: 5852748, z dnia 2021-11-10

Express Logistic Sp. z o.o. to firma z branży spedycji międzynarodowej. Obszarem działania naszej Firmy jest terytorium całej Europy. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu zespołu, dobrych relacjach z klientami i przewoźnikami oraz ugruntowanej dobrej opinii jako firmy wiarygodnej pod względem serwisu i terminowych płatności.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa – Ursynów

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi przepisami spółek prawa handlowego
  • Weryfikowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów
  • Sprawozdawczość do instytucji zewnętrznych ( GUS, Banki)
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT,VAT UE)
  • Sporządzanie wewnętrznej sprawozdawczości na potrzeby Zarządu
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald
  • Odpowiedzialność za obsługę kadrowo- płacową (do 10 pracowników)
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS (obsługa programu Płatnik)

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie księgowym i 2-letnie na stanowisku samodzielnego księgowego wykonującego pełny zakres czynności księgowych
  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, podatków, rozliczeń z ZUS oraz płac
  • Orientacja w aktualnych zmianach prawa i przepisach podatkowych
  • Rzetelność, dokładność, punktualność w zakresie realizacji zadań
  • Znajomość programu Rewizor GT, Gratyfikant GT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie w bardzo dobrze prosperującej, kameralnej firmie, bez nawyków korporacyjnych
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kursy, szkolenia
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Pracę w stabilnym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Bardzo pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
  • Pyszną kawę na co dzień
  • Całoroczną prenumeratę Gofin