Our Team

Specjalista ds. kadr i płac

Praca: Specjalista ds. kadr i płac

VISAGE GROUP Sp. z o. o.

Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Zadania:
  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, informacji i innych potrzebnych dokumentów m.in. do ZUS, US, GUS
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, GUS, US i inne)
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień oraz reportów
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP
  • Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie zawodowe min. 3-letnie na podobnym stanowisku
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Logiczne myślenie oraz umiejętność analitycznego podejścia do problemów
  • Filtrowania informacji oraz ich źródeł
  • Budowanie dobrych relacji z ludźmi, komunikatywność, nienaganna kultura osobista,
  • Organizacja własnej pracy (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą),
  • Samodzielność, sumienność i dokładność
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) oraz obsługi systemów kadrowo-płacowym
Oferujemy:
  • Pracę na pełny etat (umowa o pracę)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w pracę
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym i wspierającym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego przez realizację ciekawych zadań i uczestnictwo w różnorodnych projektach
  • Kulturę pracy dającą duże spektrum i samodzielność działania oraz szerokie możliwości nawiązania kontaktów
  • Ubezpieczenie grupowe
W ofercie pracy prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w zakresie niezbędnym do prowadzenia procesów rekrutacyjnych w firmie VISAGE GROUP Sp. z o.o. (Ustawa z dnia 29. 08. 1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).