Our Team

Specjalista ds. Kadrowych

Praca: Specjalista ds. Kadrowych

Ogłoszenie numer: 8785885, z dnia 2024-02-23

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Rumia

Opis stanowiska

  • legalizacja pobytu cudzoziemca - przygotowywanie oświadczeń, wniosków o pobyt oraz wszelkiej dokumentacji związanych z pobytem i pracą w Polsce,
  • mile widziane - znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego,
  • posiadanie umiejętności nawiązywania kontaktu z obcokrajowcami,
  • terminowa realizacja zgłoszeń i wyrejestrowań do/z ZUS,
  • sprawna obsługa programu kadrowo-płacowego płatnik,
  • współpraca z pozostałymi pracownikami biura.

Wymagania

  • znajomość przepisów dotyczących zatrudnienia obcokrajowców,
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • skrupulatność, dokładność i systematyczność,
  • doświadczenie zawodowe w pracy z obcokrajowcami,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu.

Oferujemy

  • pierwszy miesiąc umowa zlecenie,
  • po miesiącu próbnym zatrudnienie na podstawie B2B (opłacamy ZUS i podatek),
  • kontrakt na czas nieokreślony,
  • płatny urlop,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • po 3 miesiącach możliwość dołączenia do prywatnego grupowego ubezpieczenia na zdrowie i życie,
  • zniżki na nasze produkty,
  • możliwość zakupu karty Multi Sport.