Our Team

Specjalista ds. płac

Praca: Specjalista ds. płac

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, PPK
  • Sporządzanie list płac
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej
  • Obsługę płacową pracowników i zleceniobiorców (naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac, naliczanie podatku dochodowego i ZUS)
  • Optymalizację systemu wypłat pracowniczych
  • Sporządzanie raportów, zestawień płacowych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON
  • Sporządzanie dokumentów pracowniczych (zaświadczenia, Rp-7)
  • Inne zadania związane z bieżącą obsługą płacową
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń
  • Doświadczenia w przygotowywaniu dokumentów do ZUS, US, itp.
  • Doświadczenia w sporządzaniu raportów kadrowo-płacowych
  • Znajomości przepisów ZUS, podatkowych
  • Zaangażowania oraz otwartości na nowe wyzwania
  • Skrupulatności i dokładności
Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO