Our Team

Specjalista ds. Windykacji

Praca: Specjalista ds. Windykacji

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • Rejestracja dokumentacji ubezpieczeniowej w systemach informatycznych
  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z Klientem
  • Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje, skargi, zapytania Klientów i instytucji (m.in. KNF, PBUK, UFG, Rzecznik Finansowy, Sąd, Policja, Prokuratura, komornicy)
  • Współpraca z firmami windykacyjnymi
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w obszarze dochodzenia wierzytelności
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel)
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność, sumienność, rzetelność, komunikatywność, samodzielność w działaniu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z umową ubezpieczenia oraz kodeksem cywilnym
Nasza oferta:
  • Umowa o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość awansu zawodowego – stawiamy na rozwój naszych pracowników
  • Premia uzależnioną od wypracowanych wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych specjalistów
  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy
  • Przyjazna atmosfera