Our Team

Specjalista / Specjalista ds. księgowości i importu

Praca: Specjalista / Specjalista ds. księgowości i importu

Producent i właściciel marki Colorissimo -> https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

 Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu sprzedaży na rynkach eksportowych i w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów
Zadania:
  • Organizacja i nadzór logistyki dostaw- stała współpraca z firmami spedycyjnymi, agencjami celnymi, dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • Przygotowanie i weryfikacja dokumentacji handlowej oraz przewozowej związanej z procesem dostaw- certyfikaty, faktury, listy przewozowe, dokumenty celne, sanepid
  • Przygotowanie i kontrola cash flow statement oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (np. banki, leasingodawcy, ubezpieczyciele)
  • Kontrola ubezpieczeń należności
  • Przygotowywanie przelewów w bankowości elektronicznej
  • Rozliczenia pracowników- rozliczenia wydatków, zaliczek, kart służbowych
  • Stały kontakt z księgowością zewnętrzną i wsparcie w bieżących zadaniach
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • znajomość pakietu Office
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność
  • zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
  • znajomość przepisów celnych i procedur importowych
  • znajomość zagadnień księgowych
Oferujemy:
  • Gwarancja pracy w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Standardowe godziny pracy 8:00-16:00
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY