Our Team

Specjalista do spraw rachunkowości

Praca: Specjalista do spraw rachunkowości

Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie
Miejsce pracy: Czarnków
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentów do księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Czarnków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie

    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Warszawa

    Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Warszawie

    Starszy specjalista

    Warunki pracyPomieszczenie pracy o charakterze biurowym jest w pełni ergonomiczne. Wyposażone w monitor ekranowy, stanowiący narzędzie pracy powyżej 4...

    Szczegóły

    Dodane: 2024-05-09

    Kielce

    Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Kielcach

    Warunki pracyBariery architektoniczne: brak wind i pojazdów. Szerokość ciągów komunikacyjnych nie zawsze umożliwiająca poruszanie się osób na wózkach...

    Warszawa

    Komenda Stołeczna Policji w Warszawie

    Specjalista

    Warunki pracyPraca administracyjno-biurowa,Praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,Praca przy oświetleniu...

    Szczegóły

    Dodane: 2024-05-08