Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Miejsce pracy: Chojnice
Numer: StPr/24/0403
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie oraz sprawdzanie dowodów księgowych, rejestrowanie dowodów księgowych, dekretowanie dowodów księgowych, pomoc w księgowaniu operacji, obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

2024.KR

Miejsce pracy:

Chojnice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach