Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/24/0493
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie dokumentacji pod względem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego, kompletowanie dokumentów, kontakt z ZUS i US, wypełnianie formularzy podatkowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie średnie - mile widziane ekonomiczne; mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku biurowym, rzetelność, dokładność, skrupulatność;

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach