Our Team

Księgowa

Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku
Księgowa
Miejsce pracy: Giżycko
Numer: StPr/24/0594
OBOWIĄZKI:
-
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia, zarządzanie, księgowość, rachunkowość i finanse


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Giżycko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku



    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Warszawa, Mokotów

    Coral Travel Poland Sp. z o.o.

    Księgowa / Księgowy

    Do Twoich obowiązków będzie należało:księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Lubin

    Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

    Księgowy

    jak w załączonym ogłoszeniu o konkursie o nrA.110.22.2024 i opublikowanym również na stronieinternetowej Sądu Rejonowego w Lubinie pod...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Sierakowo (pow. przasnyski, gm. Przasnysz), Sierakowo

    Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

    Księgowa

    księgowanie dokumentów zakupu i dprzedażyWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceWymagania inne:doświadczenie w księgowości

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj

  • Lokalizacja:

    Szczecin

    Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Szczecinie

    Księgowy

    Warunki pracypraca biurowa w siedzibie urzędupraca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15 -15:15,praca przy komputerze powyżej 4 godzin...

    Szczegóły

    Dodane: dzisiaj