Our Team

Młodszy Specjalista ds. Windykacji

Praca: Młodszy Specjalista ds. Windykacji

Miejsce pracy: Warszawa Ursus
Twoje zadania:
  • Obsługa realizacji zamówień i nadawanie przelewów
  • Analiza kartoteki finansowej klientów i rozmowy z klientami
  • Przygotowywanie, wysyłanie i wyjaśnianie monitów
  • Ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności
  • Przygotowywanie dokumentów wewnętrznych do potrącenia prowizji
  • Windykacja wewnętrzna i zewnętrzna klienta
  • Współpraca z Kancelarią Prawną
Twój profil:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy związanej z obsługą klienta
  • Min. średnie wykształcenie
  • Praktyczna znajomość programów MS Office
  • Systematyczność i determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale windykacji oraz znajomość systemu SAP
Gwarantujemy Ci:
  • Możliwość rozwoju w obszarze windykacji
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu z wysokiej jakości produktami
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, parking dla pracowników
  • Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-16.30, w piątki do 14.00