Our Team

Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Numer: StPr/20/1818
OBOWIĄZKI:
praca biurowa w księgowości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Gorzów Wielkopolski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

APLIKUJ TERAZ

    Podobne oferty pracy

  • Lokalizacja:

    Rekowo Górne k. Redy

    Zoeller Tech Sp. z o.o.

    Asystent / Asystentka działu controllingu

     Opis stanowiska:wsparcie w wykonywaniu analiz i raportówprzygotowanie danych do budżetów oraz planów finansowychanaliza danych finansowychwspółpraca z...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-15

  • Lokalizacja:

    Warszawa

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

    Asystent ds. księgowości k/m

    - wprowadzanie dokumentów - dekretacja dokumentów - prowadzenie Uproszczonej księgowości - naliczanie podatków - naliczanie składek ZUS - wsparcie...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-14

  • Lokalizacja:

    Warszawa

    Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

    Asystent ds. księgowości (wsparcie it) k/m

    - wgrywanie i wprowadzanie wyciągów bankowych - kontakt z Klientami w zakresie wsparcia systemowego - zakładanie baz klientów - udostępnianie i...

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-14

  • Lokalizacja:

    Wyszków

    Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

    Asystent do spraw księgowości

    wg stanowiskaWymagania konieczne:Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

    Szczegóły

    Dodane: 2021-01-13