Our Team

Starszy Audytor Wewnętrzny

Praca: Starszy Audytor Wewnętrzny

Zakres obowiązków:
  • Udział w audytach operacyjnych, przestrzegania przepisów i finansowych;
  • Wsparcie Menedżera Projektu Audytu w rozwoju podejścia do audytu;
  • Kompletna realizacja procedur audytowych;
  • Identyfikacja potencjalnych ustaleń audytowych i wspomaganie w przygotowaniu formalnego raportu z audytu;
  • Realizacja zadań wskazanych przez zarządzanie jako wynik audytów;
  • Samodzielna praca oraz inicjatywa w realizacji zadań;
  • Pomoc zewnętrznym audytorom;
  • Możliwość podróżowania.
Wymagania:
  • Odpowiedzialność i profesjonalizm;
  • Zaawansowane umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Zdolność budowania relacji;
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole globalnym;
  • Znajomość standardów i technik audytu wewnętrznego, rachunkowości;
  • Organizacja, zarządzanie czasem oraz wielozadaniowość;
  • Skupienie na szczegółach i dokładność;
  • Umiejętność ciągłej nauki i poprawy procesów;
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Power BI, Trifacta).
  • 4-6 lat doświadczenia w audycie wewnętrznym/ zewnętrznym, kontroli wewnętrznej/ biznesowej;
  • Doświadczenie w Big 4 mile widziane.
  • Wykształcenie wyższe z rachunkowości, finansów lub pokrewnych;
  • Certyfikaty np. CPA lub równoważne mile widziane.
Oferujemy:
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym;
  • Kompleksowy pakiet świadczeń.